İpTv Server Bitlis

Web tv Bitlis, Bingöl, Arı hizmetlerimiz ile Türkiye’nin her köşesine ulaştırmış olduğumuz internet üzerinden tv izleme keyfi ile sınırsız internetin tadını çıkartacak imkanı elinizde bulundurmaktasınız. Peki, internet üzerinden tv izlemenin, normal dijital uydu alıcı üzerinden tv izlemeye göre avantajları nelerdir?

İP Tv Hizmetinde Yüksek Görüntü Kalitesi Nasıl Sağlanıyor?

Kısacası, İp tv hizmeti olarak da adlandırılan bu hizmetin en önemli avantajı yüksek görüntü ve ses kalitesini çok daha verimli bir şekilde sunuyor olmasıdır. Bu durum, veri akışının tek bir kanal üzerinden gönderiliyor olmasından kaynaklanır.

Yani kalite yüzlerce kanala bölünmez ve tek bir kanal üzerinde toplanmış olmaktadır. Kanalı değiştirmeniz durumunda, aynı görüntü ve ses kalitesi o kanala yönlendirilir ve diğer kanal kesintiye uğratılır. İp tv Bitlis kullanıcılarımız ve diğer illerdeki kullanıcılarımız için sunmuş olduğumuz bu hizmette kurulum ücretsizdir ve çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Dreambox Uydu Alıcısı İle Neler Yapabilirsiniz?

Kurulumda dreambox uydu alıcısı kullanılmaktadır. Bu uydu alıcısının dijital uydu alıcılarından en önemli farkı bir bilgisayar gibi kullanılabiliyor olmasıdır.

Linux işletim sistemine sahip olan bu cihaz sayesinde, internet üzerinden beğendiğiniz yayınları indirebilmeniz, film indirebilmeniz, cihaza USB bellek bağlayarak sevdiğinizi ve daha önceden kaydettiğiniz filmleri geniş ekran televizyondan sinema tadında izleyebilmeniz mümkündür. Veb tv server Bitlis hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İpTv Server Bitlis
Başa dön
Mesaj gönder
Merhaba 👋 Sana nasıl yardımcı olabilirim ?
Aklındaki soru işaretlerini gidermek için buradayım, bana hemen yazabilirsin.