• dreamboxlive1
  • 05325765405
  • Email: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Guven Sakin

1465 Sokak No: 478 Konak-Çankaya/İZMİR

Türkiye ve Dünyanın her yerine  uydu cihazı tak calıştır vaziyette yoluyoruz cihazlara yazılımı uzaktan bahlantı team wier ile yapıyoruz

 

 

 

 

 

 

YAYINLARIMIZDA YERLİ PLATFORMLAR YOKTUR

 

 

 

dream

dream

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:42

İptv Server Kocaeli

Televizyon izleme konusunda beklentilerinizi her zaman yüksek tutuyor, size sunulanı kabul etmek yerine en iyi kanalları arıyor ve bu konuda özel alternatifleriniz olduğunu düşünüyorsanız eğer sizlere sevdiğiniz kanalları bir arada satın alabileceğiniz paketler sunan web tv hizmeti ile tanıştırabiliriz.

Özellikle yabancı kanalları, dizi ve filmleri takip etmeyi sevenlerin, maç tutkunlarının ve meraklı ruhlu kişilerin memnuniyetle kullandığı iptv hizmeti sayesinde dijital uydu alıcıları ile beklentilerinizi karşılayamamış son model dev ekran televizyonunuzu daha çok seveceksiniz.

Firmamız bunun için sizlere İptvserver Kocaeli gibi dış dünya kanallarının VIP hizmetlerini de sunuyor.

Dünyanın Diğer Ucuna Uzanan Televizyon İzleme Keyfi

Webtv server Kocaeli hizmetimiz ile bu ülkenin kültürünü yakından tanıyabilmeniz mümkündür.

Aynı zamanda Türkiye’nin pek çok yöresel kanalında yüksek görüntü ve ses kalitesin ulaşarak yöresel yemeklerimiz, geleneksel her türlü konu ile ilgili kültürünüzü artırabilme imkanına sahipsiniz. Firmamızı tercih etmeniz durumunda, bu hizmeti dilediğiniz sürelerde alabilmeniz mümkündür. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık paketlerimiz bulunmaktadır.

Firmamız, paketleri birleştirebilme, kendi paketinizi oluşturabilme ve paket süresini belirleyebilme gibi kolaylıkların tümünü sağlamaktadır.

Ücretsiz İp Tv Kurulumu

İp tv server Kocaeli hizmetimizi alabilmeniz için yapılan kurulum firmamız tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Kurulum için Ethernet bağlantısı gereklidir. Kablosuz internet bağlantısı ile bu hizmeti alabilmeniz mümkün değildir. İnternet bağlantılı bir uydu alıcısı ile kurulum için gerekli olan diğer bir nokta olmaktadır. 

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:41

İptv Server Kayseri

Uzun yıllar boyunca televizyon ekranlarında dönüp duran ve size hiçbir kazandırmayan diziler, gündüz programları ve daha nicesi için yıllarca uydu alıcıları paketlerine para vermiş olduğunuz günler çok kısa bir zamanda geride kalacak gibi görünüyor.

Yalnızca izlemekten zevk aldığınız ve yararlı bulduğunuz kanallara para vermenizi sağlayan ve teknoloji bakımından klasik sistemlere göre çok daha gelişmiş olan iptv hizmeti ile artık çok daha özgür bir şekilde televizyon izleyebilme imkanına sahipsiniz.

İptvserver Kayseri gibi dış ülkelerin sunucuları ile beklentilerinizi yükselten firmamız, en güçlü network ağlarına sahip ülkelerin sunucularından faydalanmakta. Bu yüzden bizden aldığınız hizmette kalite standartları her zaman yüksek olmakta.

350’den Fazla HD Kanal

İp tv server Kayseri hizmetimizin yanı sıra dünyanın tüm ülkeleri için VIP hizmet alabilmeniz mümkündür.

350’den fazla kanal ile hizmetinizde olacak televizyonunuzdan, internetin sunmuş olduğu yüksek hız ve kalite ile yayınları, dizileri, maçları, yemek programlarını, haber ve magazin programlarını takip edebilmeniz mümkündür. Yabancı film meraklılarının filmleri indirerek kayıt altında tutabilme imkanları da bulunmaktadır.

Mobil Uyumlu Web Tv Hizmeti

Firmamızdan alabileceğiniz mobil uyumlu web tv hizmeti ile tablet ve akıllı televizyonlarınızdan da televizyon izleyebilmeniz mümkün olmaktadır. Evin farklı odalarından televizyon takip etmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. 

Veb tv Kayseri sunucu hizmetimiz başta olmak üzere, sizler için sağlamış olduğumuz pek çok fırsatı ayrıntılarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:40

İptv Server Kastamonu

Son dönemlerin tv izleme konusundaki en gözde tercihlerinden olan ip tv, özellikle yerli gündüz programlarının akıcı olmayan atmosferinden sıkılmış kişiler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Oldukça değerli olan zaman kavramını dolu dolu geçirmek, tv başındaki her dakikanızı sizi bilgilendirecek ya da gerçekten eğlendirecek kanallar ile doldurmak istiyorsanız eğer ip tv hizmeti sizin de tercih etmeniz gereken bir hizmet olarak karşınıza çıkıyor.

İptv server Kastamonu gibi dünyanın bir ucundaki ülkelerin sunucuları ile bağlantı kurmanızı sağlayan bu hizmet sayesinde artık televizyon izleme keyfinizi iki katına çıkarmış olacaksınız.

Web Tv Hizmeti Nedir?

Web tv hizmeti, tam olarak kendi internet ip adresiniz üzerinden bağlantı kurarak televizyon izleyebilmeniz anlamına geliyor. Bu hizmetin internetten canlı tv izlemeden farklı yanı ise izlediğiniz kanalların donmasız ve kesintisiz şekilde hizmetinize sunuluyor olmasıdır.

Satın aldığınız paketler kapsamında, söz konusu paket süresi boyunca hiçbir kesinti olmadan dilerseniz dünyadan dilerseniz ulusal kanallardan istediğiniz yayın akışını takip edebilmeniz mümkündür. İptv server Kastamonu hizmetimiz, bu ülkenin kültürünü tanımak isteyenler için özel olarak sunulabilmektedir.

VIP İp Tv Hizmetlerimiz

VIP hizmetlerimiz kapsamında, paketinize dilediğiniz ülkenin kanallarını ekleyebilmeniz mümkündür. Webtv Kastamonu sunucularımız aktif bir şekilde çalışmakta olup, dünya üzerindeki hemen hemen tüm ülkelerin kanallarını aynı hizmet kapsamında değerlendirebilmeniz mümkündür.

Keyifli ve eğlenceli tv izleme keyfini evlerinizde yaşamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:37

İptv Server Kars

Türkiye’de de gittikçe yayınlaşmaya başlamış olan bu teknolojiden en kaliteli şekilde yararlanmanızı sağlayan firmamız, ücretsiz kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini de memnuniyetinizi sağlayacak şekilde sunmaktadır.

İptv server Kars, Bangladeş, Bermuda gibi ülkelerin internet sunucularına bağlanarak, bu ülkelerin tv yayınlarını da bu hizmet aracılığıyla takip edebilirsiniz.

İptv Server Hizmeti İle Özgür Tv İzleme İmkanı

Takip edebileceğiniz kanal formaları arasında, yemek programları, merakla beklediğiniz yabancı diziler, futbol maçları, haber ve kültür kanalları yer alıyor. Farklı kültürleri gezip görmeye bayılıyor iseniz bu hizmet tam da sizlere göre diyebiliriz.

Peki ip tv server Kars hizmeti alırken, kesintisiz yayın takip etmeniz nasıl sağlanıyor. Bunun için elbette ki öncelik güçlü sunucular üzerinden veri aktarımı yapıyoruz. Bunun dışında sizi dünya ülkeleri ile buluşturan sunucularımızdaki teknik arızaları ve problemleri size yansımadan gideriyoruz.

Sunucularımızın Güvenliğini Nasıl Sağlıyoruz?

Sunucularımızın korunduğu noktalarda, yangın alarmı klima gibi cihazları bulundurmaktayız. Bu şekilde sürekli bir şekilde çalışma halinde olan dijital cihazların ısıma gibi problemlerden kaynaklanan arızalarını kısa süre içerisinde gidermiş olmak adına önlemler alıyoruz. Kurulum bakım ve onarım hizmetlerinin tümü firmamız tarafından ücretsiz verilmektedir.

Dolayısıyla olası problemleri de müşterilerimize yansıtmamış oluyor. İnternet üzerinden tv izlemeyi daha güvenli hale getirmek için anlık rapor kontrolü yapmamız da söz konusudur. Webtv server Kars hizmetimizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:34

İptv Server İzmir

Futbolun, eğlencenin ve coşkunun kalbinin attığı Arjantin’i, her an kesintisiz olarak televizyondan takip etmek İP tv hizmetinin sunmuş olduğu fırsatlardan biri olarak karşınıza çıkıyor.

Özellikle dünya kültürüne meraklı iseniz, klasik uydu alıcısı kanallarını bir kenara bırakarak, hd görüntü kalitesinde televizyon izlemek, internetinizi kullanarak dünya kanalları verilerini almak artık çok daha kolay ve masrafsız bir hale geldi.

Firmamız tarafından da sunulan İptvserver İzmir hizmeti sayesinde, maç kanallarını yakından takip edebilecek ve merakla beklendiğiniz maçların sonuçlarını ilk siz öğrenmiş olacaksınız.

Web Tv Hizmeti İle Hangi Ülkelerin Kanallarını İzleyebilirsiniz?

Hizmetimiz yalnızca iptv server İzmir sunucuları ile kısıtlı değil. İngiltere, Almanya ve Fransa gibi en güçlü network ağlarının sahibi ülkelerde bu hizmeti sunan kaliteli firmalar ile olan anlaşmalarımız sizin de erişim alanınızı genişletiyor diyebiliriz.

Öyle ki web tv hizmetimizi tercih ederek artık dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinin yayın akışlarını ve aynı zamandaki Türkiye’deki tüm yerel ve ulusal kanalları takip etme imkanına sahip oluyorsunuz.

Dreambox Uydu Alıcısı İle Dünyaya Bağlanın

İnternetten tv izlemeyi mümkün kılan uydu alıcılarından en çok tercih edileni ve en kaliteli olan Dreambox tarafımızca da kullanılan bir uydu alıcısıdır.

İp tv server İzmir hizmeti alırken, Linux tabanlı bu cihazın kurulumu ücretsiz yapmamız, bakım ve onarımını da tamamen ücretsiz bir şekil de gerçekleştirmemiz mümkün olmaktadır. 

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:32

İptv Server İstanbul

Spor, güncel haber ve magazin programları, yerli ve yabancı diziler, en sevdiğiniz oyuncuların yaşam hikayelerini konu alan programlar, yemek programları ve tarih programları ile gününüz artık çok daha keyifli ve eğlenceli geçecek diyebiliriz.

Çünkü bu kanalları hd görüntü kalitesinde 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz izlemenizi sağlayan teknoloji artık Türkiye’de de yaygın olarak kullanılmaya başlandı. İp tv server olarak adlandırılan bu teknolojide klasik uydu alıcılarını değil de interneti kullanarak televizyon izliyorsunuz. Bu şekilde hd görüntü kalitesinin hakkını veren bir hizmet almış oluyorsunuz. Ayrıca dünyanın pek çok ülkesinin sunucuları ile birlikte, iptv server  İstanbul sunucuları da elinizin altında olmuş oluyor.

Web Tv Hizmetinin Avantajları

Web tv hizmetinin, dijital uydu alıcılarına göre bir takım avantajları bulunmakta. Örneğin artık balkonlarınızda görüntü kirliliği oluşturan, yağmur ve yıldırımdan kolayca etkilenerek görüntü kalitenizi bozan çanak antenlere elveda deme imkanı yakalamış oluyorsunuz.

Bunun yanı sıra, bu hizmette veriler tek bir kanal üzerinden toplandığından internetinizin kotasını da oldukça verimli bir şekilde kullanmış oluyorsunuz.

Ücretsiz İpTv Kurulumu

Webtv server İstanbul kullanıcılarımız ve diğer kullanıcılarımız için kurulumumuzun ücretsiz olması, güvenli veri akışı sağlama konusunda gösterdiğimiz titizlik sayesinde hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Veb tv server İstanbul sunucularını en kaliteli şekilde değerlendirmek isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir. 

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:26

İptv Server Mersin

Web tv teknolojisi isminde internet üzerinden tv izleme imkanı sunan teknoloji sayesinde kanalları değiştirirken kendinizi çok daha özgür hissedecek, dünyanın bir ucuna anında bağlanacak, kesintisiz ve donma problemi olmadan istediğiniz kanalı takip edebileceksiniz.

Bu hizmeti Türkiye’nin en kaliteli firmasından almak ise teknolojiye ödediğiniz ücretin karşılığını almanız açısından oldukça önemli olmakta. Sizleri İptvserver Mersin, Burundi, Bangladeş, Barbados gibi ülkelerin kültürleri ile buluşturan bu hizmet size bir telefon kadar yakın diyebiliriz.

Web Tv Paketleri

Firmamızı tercih etmeniz durumunda, bu hizmeti 1 aylık süre boyunca ücretli olarak deneyebilir, memnun kalmanız durumunda, 3 ay, 6 ay ya da 12 aylık paketlerimizi satın alabilirsiniz.

Firmamızın diğer firma paketlerinden en önemli farkı ise, paketleri ekonomik şekilde birleştirme ve yurt dışı kanalları için VIP hizmet alabilme imkanı sunuyor olmasıdır. Webtv server Mersin hizmetini ya da diğer ülkelerin sunucularını televizyonunuza bağlayan VIP hizmetleri bizden oldukça ekonomik paketler karşılığında satın alabilirsiniz. 

Web Tv Server Kurulumu

İp tv server Mersin hizmetimizi satın almak isteyen tüm müşterilerimiz için kurulum işlemleri tamamen ücretsizdir. Kurulum için Ethernet bağlantısı ile dreambox uydu alıcısına ihtiyacınız bulunmaktadır.

Dreambox uydu alıcısının yanı sıra aynı özellikleri barındıran pek çok uydu alıcısının kullanılabilmesi de mümkün olmaktadır. Paket fiyatlarımız ve hizmetimiz hakkındaki ayrıntıları bilgileri öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:25

İptv Server Isparta

Dünyanın her noktasına 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz erişim sağlamayı oldukça kolay ve ucuz hale getiren İptv teknolojisi sayesinde artık internet üzerinden televizyon izleyebilmeniz mümkün.

İp tv hizmetinin tek avantajı elbette ki dünya ülkelerinin yayın akışlarını takip edebilmeniz değil. Dijital uydu alıcılarında tv programlarını kayıt etme ve yeniden izleme imkanı bulunmazken, ip tv sinyal alıcılarında bu özellik bulunuyor.

Bu kaliteli, güvenli ve fonksiyonel hizmeti tercih ederken ip tv server Isparta sunucuları gibi pek çok dünya ülkesinin sunucularını size bağlayan firmamızı tercih etmeniz durumunda kesintisiz ve donmasız bir hizmet almış olacaksınız.

Kaçırdığınız Programları Kayıt Edebilme İmkanı

Uzun yıllardır sizlere satışını gerçekleştirmiş olduğumuz bu teknoloji, yabancı film ve dizi tutkunlarının gözdesi diyebiliriz.

Veb tv Isparta sunucuları ve dünyanın tüm sunucuları ile kesintisiz bağlantı kuran bu teknolojide, dreambox uydu aracılığıyla filmleri, kaçırdığınız maçları, sevdiğiniz yerli ve yabancı dizileri kayıt altına alabilir daha sonra tekrardan izleyebilirsiniz.

Özellikle bilgisayar ekranından yabancı dizi takip etmekten hoşlanmayanlar için ideal olan bu teknoloji ile kültürünüzü ve bilgi birikiminizi de artırabiliyorsunuz.

Özgürce Televizyon İzleme Keyfi

Yerli televizyon kanallarının yayın akışları sizlere de sıkıcı geliyor, farklı kültürleri tanımak istiyor ve bu konuda özgürlüğe ihtiyaç duyuyorsanız eğer web tv Isparta gibi VIP sunucularımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:24

İptv Server Hatay

En önemli ve en hızlı iletişim araçlarından biri haline gelmiş olan internetin, kesintisiz sinyal aktarımını diğer sistemlere göre çok daha kaliteli bir şekilde sağlıyor oluşunun televizyon izleme konusunda kullanılması ve ip tv isimli bir teknoloji geliştirilmesi sayesinde, bugün binlerce tv kanalını dijital uydularının sağlamı olduğu kalitenin kat be kat fazlasıyla takip edebilmeniz mümkün olabiliyor.

Bu hizmetin sunucularından biri olan firmamız ise Türkiye’yi dünyaya bağlayan en güçlü network ağını elinde bulunduruyor. Bu şekilde İptvserver Hatay sunucuları ile dünyanın bir diğer ucundaki sunuculara bağlanabilmeniz sağlanıyor.

Dreambox Uydu Alıcısının Özellikleri

Dreambox olarak adlandırılan uydu alıcısı, yüksek hafızası ve Linux işletim sistemi ile aynı zamanda bir bilgisayar görevi gördüğünden, izlemek istediğiniz filmleri bu cihaza kaydedebilir aynı zamanda cihazın hafızasını artırmak için USB bellek ya da harddisk kullanabilirsiniz.

Dolayısıyla ip tv hizmetinin interneti verimli kullanmak açısından oldukça elverişli olduğunu söyleyebilmemiz mümkün olmakta. Sizler de iptv server Hatay hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Kanalları İnternetten İzleme İmkanı

Yalnızca webtv server Hatay ya da diğer ülkelerin sunucuları değil, yerli tv kanallarının sunucuları ile güçlü bir bağlantı oluşturan sistemimiz sayesinde, yöresel kanalları da eskisinden farklı olarak hd görüntü kalitesinde takip edebilme imkanı yakalamış oluyorsunuz. Sunmuş olduğumuz hizmette, sistemin kurulumu tamamen firmamıza aittir. 

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:23

İptv Server Hakkari

Sizler için sunmuş olduğumu ip tv hizmetinde, bütçenize uyacak paketler sayesinde internetinizi kullanarak, internetinize ek bir para vermeden ya da dijital uydu alıcılarına para ödemeden tv izleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Üstelik ip tv server Hakkari gibi dış ülkelerin kanallarını izlemenizi sağlayan VIP hizmetlerimiz de ilginizi çekebilecek hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

İp Tv Hizmeti İle Kendi Kanal Listenizi Oluşturabilmeniz Mümkün mü?

İptv hizmetimizde 350 den fazla kanalı, kendi listenizi oluşturarak satın alabilir, VIP kanallar ile İptv server Hakkari gibi özel yabancı kanalları izleme imkanına sahip olabilirsiniz. 

Her biri hd ve full hd görüntü kalitesinde olan yayın akışlarından filmleri dev ekran televizyonunuzda ve aynı zamanda yüksek ses kalitesinde, kaliteli ses sistemleriniz ile sinema tadında izleyebilme imkanı da elinizin altında bulunuyor.

Derbi maçları, yabancı takımların maçları tüm ayrıntıları ile daha önce görmediğiniz görüntü kalitesinde ekranlarınızda olacak.

Web Tv Hizmetinde Kesintisiz yayın Akışı Nasıl Sağlanıyor?

Peki ip tv hizmetinde internet sunucuları hazar gördüğünde tv yayını kesilmesi gibi durumlar oluyor mu? Sunucularımızı oldukça yüksek güvenlik önemleri ile koruduğumuzdan, klimalı ve yağın alarm sistemli odalarda bulundurduğumuzdan, aynı zamanda gerekli bakım ve onarım işlemlerini geciktirmeden yaptığımızdan böyle durumlar ile karşılaşmanız söz konusu olmuyor. 

Webtv server Hakkari hizmetimizi satın almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sayfa 1 / 4