• dreamboxlive1
  • 05325765405
  • Email: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Guven Sakin

1465 Sokak No: 478 Konak-Çankaya/İZMİR

Türkiye ve Dünyanın her yerine  uydu cihazı tak calıştır vaziyette yoluyoruz cihazlara yazılımı uzaktan bahlantı team wier ile yapıyoruz

 

 

 

 

 

 

YAYINLARIMIZDA YERLİ PLATFORMLAR YOKTUR

 

 

 

Perşembe, 30 Haziran 2016 18:37

İptv Server Kars

Yazan
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Türkiye’de de gittikçe yayınlaşmaya başlamış olan bu teknolojiden en kaliteli şekilde yararlanmanızı sağlayan firmamız, ücretsiz kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini de memnuniyetinizi sağlayacak şekilde sunmaktadır.

İptv server Kars, Bangladeş, Bermuda gibi ülkelerin internet sunucularına bağlanarak, bu ülkelerin tv yayınlarını da bu hizmet aracılığıyla takip edebilirsiniz.

İptv Server Hizmeti İle Özgür Tv İzleme İmkanı

Takip edebileceğiniz kanal formaları arasında, yemek programları, merakla beklediğiniz yabancı diziler, futbol maçları, haber ve kültür kanalları yer alıyor. Farklı kültürleri gezip görmeye bayılıyor iseniz bu hizmet tam da sizlere göre diyebiliriz.

Peki ip tv server Kars hizmeti alırken, kesintisiz yayın takip etmeniz nasıl sağlanıyor. Bunun için elbette ki öncelik güçlü sunucular üzerinden veri aktarımı yapıyoruz. Bunun dışında sizi dünya ülkeleri ile buluşturan sunucularımızdaki teknik arızaları ve problemleri size yansımadan gideriyoruz.

Sunucularımızın Güvenliğini Nasıl Sağlıyoruz?

Sunucularımızın korunduğu noktalarda, yangın alarmı klima gibi cihazları bulundurmaktayız. Bu şekilde sürekli bir şekilde çalışma halinde olan dijital cihazların ısıma gibi problemlerden kaynaklanan arızalarını kısa süre içerisinde gidermiş olmak adına önlemler alıyoruz. Kurulum bakım ve onarım hizmetlerinin tümü firmamız tarafından ücretsiz verilmektedir.

Dolayısıyla olası problemleri de müşterilerimize yansıtmamış oluyor. İnternet üzerinden tv izlemeyi daha güvenli hale getirmek için anlık rapor kontrolü yapmamız da söz konusudur. Webtv server Kars hizmetimizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Okunma 1009 defa

Yorum Ekle

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.